listopad 14, 2019 Anna Isakow

5. Customer Congress: jak przygotować się na zmiany w obsłudze klienta?

Coraz wyższe oczekiwania konsumentów oraz wykładniczy rozwój technologii to czynniki wyznaczające zupełnie nowe trendy w komunikacji i obsłudze klienta. Jak sprostać wyzwaniom w tym obszarze? Poszukujących inspiracji serdecznie zapraszamy na 5. Costumer Congress pod hasłem „Na fali zmian”, który odbędzie się już 26-27 listopada w Digital Knowledge Village w Warszawie.

Rozwój rozwiązań online inicjuje i przyśpiesza zmiany w wielu sektorach gospodarki. Nie inaczej jest w przypadku obsługi klientów. Oczekiwania konsumentów rosną, a od doradców i pracowników BOK/call center wymaga się coraz bardziej profesjonalnej obsługi. I to na całej ścieżce kontaktu z klientem – od pierwszego kontaktu, poprzez efektywną komunikację na etapie leadów sprzedażowych, aż po zamykanie transakcji i późniejsze utrzymanie relacji. Wyzwania te można obecnie spełnić poprzez inwestycje w nowe technologie cyfrowe oraz zweryfikowanie roli doradców klienta.

Customer Congress: dla kogo?

Konferencja jest miejscem spotkań liderów rynku usług i rozwiązań w obszarze obsługi klienta i osób odpowiedzialnych za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta w firmach. Wiedza i inspiracje będą podpowiedzą dla przedsiębiorców, menadżerów i specjalistów, którzy mają wpływ na to, jak wygląda w ich firmach komunikacja z odbiorcami ich usług i produktów.

Program pierwszego dnia: Okiem Eksperta

26 listopada, w pierwszy dzień kongresu, organizatorzy oddają głos ekspertom. Tego dnia wystąpi Prezes Stanusch Technologies, Maciej Stanusch, z prelekcją Zanim nadejdzie SUPERINTELIGENCJA.  Gorąco zapraszamy na to wystąpienie. Maciej opowie o wykładniczym rozwoju technologii i jej wpływie na świat już w najbliższych latach. Z pewnością wiele z tych zmian, to istotne punkty z perspektywy osób zarządzających komunikacją z klientami.

Maciej Stanusch na Customer Congress

Oprócz Macieja Stanuscha, pierwszego dnia wiedzy i inspiracji dostarczą także inni branżowi liderzy. Wśród prelegentów znajdują się m.in.:

  • Tomasz Kras, CEO ProOptima – Rewitalizacja Standardów Obsługi w duchu CEM,
  • Marta Bryła-Gozdyra, założycielka i dyrektor zarządzającą w EVERBE – Słabe ogniwo we wdrożeniu customer experience… i staniu się prokliencką marką,
  • Konrad Kniaź, CEO KKonsulting – Tworzenie wartości przez transformację customer journey.

Program drugiego dnia: Okiem Praktyka

Drugi dzień to praktyczne wskazówki i dzielenie się swoim doświadczeniem i obserwacjami przez specjalistów z różnych firm i instytucji. Poruszone tematy obejmą m.in. sztuczna inteligencja w obsłudze klienta, holistyczne podejście do customer experience, znaczenie mowy ciała w komunikacji, budowanie lojalności klientów, poszukiwanie „efektu WOW” w obsłudze klienta.

Drugi zakończy wystąpienie gościa specjalnego – Janiny Bąk (JaninaDaily), która opowie o tym, jak analizować doświadczenia i satysfakcję klientów.

W imieniu Organizatora, Meet&Grow, serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o wydarzeniu i agenda: customercongress.pl

Szukasz pomysłu na automatyzację komunikacji?
Skontaktuj się z nami!
Dorota Jóźwiak - OCP Sales Director Stanusch Technologies
tel: +48 606 970 340      e-mail: dorota.jozwiak@stanusch.com