Stanusch Technologies – Wirtualni Doradcy – Chatbot, Voicebot
Lider we wdrożeniach systemów AI

Stanusch Technologies S.A.

Dostrzegając możliwości, jakie daje rozwój sztucznej inteligencji, już od 2007 roku tworzymy autorskie rozwiązania z wykorzystaniem baz danych. W gronie młodych i uzdolnionych specjalistów kreujemy nowe systemy dla naszych klientów – tak właśnie powstają chatboty i wirtualni doradcy. Głównym ich celem jest usprawnienie kontaktu z klientami i/lub wygodne rozpowszechnianie informacji wewnątrz firmy.

Oferowane przez nas rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na zautomatyzowaną obsługę klientów w różnych kanałach komunikacji.

Stanusch Technologies rekrutuje!
Dołącz do naszego zespołu

Platforma Omni-Chatbot

Omni-Chatbot to autorska platforma informacyjna stworzona przez Stanusch Technologies. Opiera się na sztucznej inteligencji, która rozumie pytania użytkowników zadane w języku naturalnym, a następnie (dzięki dostępnym zasobom wiedzy) udziela na nie odpowiedzi.

Na Platformie Omni-Chatbot opierają się takie rozwiązania jak voicebot oraz chatbot. Zaletą narzędzia jest jedna baza wiedzy – możliwość prowadzenia komunikacji w różnych kanałach bez potrzeby tworzenia dwóch źródeł informacji.

Ponad 300 wdrożeń projektów AI
2021 Stanusch Technologies

Co potrafi Platforma Omni-Chatbot

Nasz produkt to uniwersalne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej branży. Wdrożenie go w swoją strategię rozwoju zapewnia nowy, wyższy poziom komunikacji za pomocą wirtualnych doradców, głównie jako chatbot oraz voicebot. Działanie obydwóch kanałów komunikacyjnych opiera się na jednej bazie wiedzy.

Chatbot

Wirtualny doradca w formie tekstowej. Najczęściej używany w obrębie stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Jest najszybszą oraz najwygodniejszą formą pozyskania informacji przez klienta.

Voicebot

Wirtualny doradca w kanale głosowym. Głównie wykorzystywany przez call center w komunikacji przez telefon, ale znajduje również zastosowanie w aplikacjach mobilnych oraz na stronach internetowych.

Poznaj Evę!
Chatbot Stanusch Technologies naśladujący człowieka

Skontaktuj się z nami

Siedziba Stanusch Technologies oraz laboratorium badawcze znajduje się w Śląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej.

Dane kontaktowe

ul. K. Goduli 36,
41-712, Ruda Śląska.

Tel: +48 (32) 248 01 43,
E-mail: biuro@stanusch.com.

Kapitał zakładowy: 632 168,40 PLN
NIP: 521-34-62-112
REGON: 141184143
KRS: 0000362345
Sąd Rejonowy w Gliwicach  Wydział X Gospodarczy

Klienci

Z Platformy Omni-Chatbot skorzystali: