AI Designer / Konfigurator Bazy Wiedzy

Od polonisty do programisty

Stanusch Technologies SA to prężnie rozwijająca się firma z branży IT, która należy do grupy KI One SA. Na swoim koncie mamy setki projektów, dla polskich firm i instytucji oraz międzynarodowych korporacji. Używana przez nas technologia jest porównywalna z rozwiązaniami światowych leaderów, a 14-letnie doświadczenie plasuje nas wśród najbardziej kompetentnych dostawców rozwiązań AI.

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją przygodę z programowaniem i sztuczną inteligencją!

Twoja praca będzie polegała na tworzeniu baz wiedzy dla systemów typu chat- i voice-bot, służących to prowadzenie dialogu i odpowiadania na pytania bez udziału człowieka. Z czasem nauczymy Cię coraz bardziej zaawansowanych metod konfiguracji oraz podstaw programowania. To doskonała okazja do rozpoczęcia kariery zawodowej na najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynku pracy na świecie!

Wymagania

· biegłość posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie (znajomość gramatyki/ ortografii/stylistyki)

· dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie)

· i/lub jednego z języków: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego (w piśmie)

· biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

· mile widziana znajomość MS Access oraz VBA

· mile widziana podstawowa znajomość języka Groovy (jeżeli go nie znasz – nie martw się – nauczymy Cię)

Dodatkowe atuty, mile widziane:

Znajomość:

· HTML, Postman, Jira

Obowiązki

· odpowiedzialności, obowiązkowości, terminowości,

· dokładności i systematyczności,

· umiejętność pracy pod presją czasu

· umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

· chęci rozwoju oraz umiejętności szybkiego uczenia się i samodoskonalenia,

Oferujemy

· umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub kontrakt B2B

· elastyczne godziny pracy,

· praca zdalna,

· pracę w szybko rozwijającej się firmie oraz młodym dynamicznym zespole,

· możliwość awansu i przejścia do zespołu programistycznego.

Prześlij nam swoje CV!

Prosimy o wysyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail. W tytule wiadomości prosimy wpisać “AI Designer”.

Nie zapomnij o poniższej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Stanusch Technologies SA siedzibą przy ul. Karola Goduli 36, 41-712 Ruda Śląska dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Stanusch Technologies. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Stanusch Technologies nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.