5. Customer Congress: jak przygotować się na zmiany w obsłudze klienta?

Coraz wyższe oczekiwania konsumentów oraz wykładniczy rozwój technologii to czynniki wyznaczające zupełnie nowe trendy w komunikacji i obsłudze klienta. Jak sprostać wyzwaniom w tym obszarze? Poszukujących inspiracji serdecznie zapraszamy na 5. Costumer Congress pod hasłem „Na fali zmian”, który odbędzie się już 26-27 listopada w Digital Knowledge Village w Warszawie.

Rozwój rozwiązań online inicjuje i przyśpiesza zmiany w wielu sektorach gospodarki. Nie inaczej jest w przypadku obsługi klientów. Oczekiwania konsumentów rosną, a od doradców i pracowników BOK/call center wymaga się coraz bardziej profesjonalnej obsługi. I to na całej ścieżce kontaktu z klientem – od pierwszego kontaktu, poprzez efektywną komunikację na etapie leadów sprzedażowych, aż po zamykanie transakcji i późniejsze utrzymanie relacji. Wyzwania te można obecnie spełnić poprzez inwestycje w nowe technologie cyfrowe oraz zweryfikowanie roli doradców klienta.

Customer Congress: dla kogo?

Konferencja jest miejscem spotkań liderów rynku usług i rozwiązań w obszarze obsługi klienta i osób odpowiedzialnych za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta w firmach. Wiedza i inspiracje będą podpowiedzą dla przedsiębiorców, menadżerów i specjalistów, którzy mają wpływ na to, jak wygląda w ich firmach komunikacja z odbiorcami ich usług i produktów.

Program pierwszego dnia: Okiem Eksperta

26 listopada, w pierwszy dzień kongresu, organizatorzy oddają głos ekspertom. Tego dnia wystąpi Prezes Stanusch Technologies, Maciej Stanusch, z prelekcją Zanim nadejdzie SUPERINTELIGENCJA.  Gorąco zapraszamy na to wystąpienie. Maciej opowie o wykładniczym rozwoju technologii i jej wpływie na świat już w najbliższych latach. Z pewnością wiele z tych zmian, to istotne punkty z perspektywy osób zarządzających komunikacją z klientami.

Maciej Stanusch na Customer Congress

Oprócz Macieja Stanuscha, pierwszego dnia wiedzy i inspiracji dostarczą także inni branżowi liderzy. Wśród prelegentów znajdują się m.in.:

  • Tomasz Kras, CEO ProOptima – Rewitalizacja Standardów Obsługi w duchu CEM,
  • Marta Bryła-Gozdyra, założycielka i dyrektor zarządzającą w EVERBE – Słabe ogniwo we wdrożeniu customer experience… i staniu się prokliencką marką,
  • Konrad Kniaź, CEO KKonsulting – Tworzenie wartości przez transformację customer journey.

Program drugiego dnia: Okiem Praktyka

Drugi dzień to praktyczne wskazówki i dzielenie się swoim doświadczeniem i obserwacjami przez specjalistów z różnych firm i instytucji. Poruszone tematy obejmą m.in. sztuczna inteligencja w obsłudze klienta, holistyczne podejście do customer experience, znaczenie mowy ciała w komunikacji, budowanie lojalności klientów, poszukiwanie „efektu WOW” w obsłudze klienta.

Drugi zakończy wystąpienie gościa specjalnego – Janiny Bąk (JaninaDaily), która opowie o tym, jak analizować doświadczenia i satysfakcję klientów.

W imieniu Organizatora, Meet&Grow, serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o wydarzeniu i agenda: customercongress.pl

FinTech & InsurTech Digital Congress 2019: zapowiedź wydarzenia

Już w następnym tygodniu,  19-20 listopada, w Warsaw Sheraton Hotel odbędzie się kolejna edycja FinTech & InsurTech Digital Congress. Prelegenci, organizatorzy oraz odwiedzający podejmą dyskusję na temat najważniejszych zagadnień dotyczących kierunków dalszego rozwoju sektora finansowego, bankowego, ubezpieczeniowego w oparciu o nowoczesne technologie.

Technologie wspierające szeroko pojętą branżę finansową są obecnie jednym z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się obszarów globalnego biznesu. Młode branże, które pojawiły się niezwykle dynamicznie, takie jak FinTech czy InsurTech, znacząco wpływają na to, jak konsumenci dokonują dzisiaj transakcji oraz jak myślą o przyszłości finansów i ubezpieczeń eksperci od lat pracujący w sektorach finansowych.

FinTech & InsurTech Digital Congress: program wydarzenia

Pierwszy dzień konferencji to część wspólna dla zainteresowanych zarówno branżą FinTech jak i InsurTech. Omawiana  będzie przyszłość rynku finansowego, jego transformacja oraz innowacyjne przywództwo. Wśród poruszonych tematów znajdzie się m.in. wpływ różnorodności na efektywność organizacji.

Podczas bloku “Technology reality check”, poznamy zarówno wdrożenia, które się sprawdzają w branży finansowej i ubezpieczeniowej, jak i te, które nie spełniły swojej roli. Kolejny blok „Financial reality check” przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą dowiedzieć się, gdzie szukać kapitału na rozwój swojego start-upu oraz jak skalować biznes.

Pierwszy dzień to także wystąpienie Macieja Stanuscha, Prezesa Stanusch Technologies SA. Serdecznie zapraszamy więc na prelekcję pod tytułem: Jaki wpływ na Twój biznes będzie miał wykładniczy rozwój technologii? Prezentacja ma pokazać, jak ogromny wpływ na rozwój FinTech i InsurTech będzie miała sztuczna inteligencja. Dynamika zmian, jakie nadejdą już w najbliższych latach, jest tak spektakularna, że AI stanie się kluczowym obszarem dla rozwoju sektora finansowego w Polsce i na świecie. Wykorzystanie tego potencjału wymaga jednak wcześniejszego przygotowania.

Maciej Stanusch na FinTech &InsurTech 2019Drugi dzień kongresu to dwie ścieżki: oddzielne dla FinTech oraz InsurTech. Ścieżka dla FinTech to m.in. tematy nawiązujące do przyszłości banków. Pojawią się takie zagadnienia jak platformizacja usług finansowych, zmiany regulacyjne, licencje oraz PSD2. Dyskusje na ścieżce InsurTech Digital Congress będą dotyczyć mi.in: analizy cyfrowej stymulacji rynku ubezpieczeń, wsparcia pracy agentów za pomocą nowych technologii, współpracy ubezpieczycieli z insurtech’ami, systemami telemedycznymi i potencjale nowych modeli biznesowych.

Podczas obu ścieżek konferencji nie zabraknie praktycznych use-caseów, success stories oraz prezentacji omawiających realne przykłady.

FinTech & InsurTech Digital Congress: dlaczego warto się wybrać?

FinTech organizowany jest w tym roku już po raz 7, InsurTech – 6. Obie ścieżki co roku przyciągają ekspertów branży finansowej i ubezpieczeniowej, przedstawicieli nauki oraz reprezentantów nowoczesnych technologii. Kongres jest więc szansą na efektywne dyskusje dotyczące przyszłości branży finansowej w Polsce, także w kontekście relacji na arenie międzynarodowej.

Więcej informacji:  FinTech & InsurTech Digital Congress: http://fintechdigitalcongress.pl/

Poznaj Evę: jednego z najbardziej ludzkich chatbotów na świecie!

Z dumą i radością przedstawiamy Wam Evę, chatbota, który powstał u nas w Stanusch Technologies. Eva, już zaledwie 4 tygodnie po uruchomieniu, rywalizowała w Swansea (UK) o Nagrodę Loebnera z takimi programami jak Mitsuku czy Uberbot. Pierwsze oceny wypadają bardzo dobrze – Eva znalazła się w pierwszej dziesiątce most-humanlike botów na świecie! A to zaledwie początki prac nad naszym „najbardziej ludzkim chatbotem”. Obecnie kontynuujemy prace nad Evą, aby stworzyć bota, który komunikuje się w sposób nieodróżnialny od człowieka.

Czym jest Nagroda Loebnera i dlaczego wzięliśmy w niej udział?

Konkurs Loebnera odbywa się nieprzerwanie od 1990 roku, od 2014 pieczę nad nim sprawuje AISB. Przewidywano, że konkurs ostatecznie zakończy się, gdy sędziowie nie będą już potrafili rozróżnić rozmowy ze sztuczną inteligencją od tej z człowiekiem, a tym samym maszyna zda test Turinga. Jak do tej pory, mimo zainteresowania konkursem licznego grona osób z branży sztucznej inteligencji, nikomu nie udało się zdobyć nagrody. Co roku wyróżniany jest natomiast zwycięzca, czyli program, który osiągnął najlepsze wyniki spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu botów.

Tegoroczny event trwający od 12 do 15 września 2019 został zorganizowany podczas konferencji  Creativity Meets Economy i przebiegał na nieco innych zasadach niż ubiegłoroczne. Miał charakter otwarty i był szerzej dostępny zarówno dla twórców oprogramowania, jak i publiczności. Tradycyjnie wzorowany na teście Turinga (podczas rozmów sędziowie muszą zgadnąć, kto jest człowiekiem, a kto maszyną), w tym roku miał nieco prostszą formułę. Wszyscy sędziowie wiedzieli, że prowadzą dialog z maszynami, mieli jedynie wskazać, który z algorytmów podczas testowych konwersacji najlepiej naśladował człowieka.

Jak oceniono Evę?

W momencie startu w konkursie Eva miała zaledwie 4 tygodnie. Konkurowała więc z o wiele bardziej doświadczonymi od siebie programami, które do zawodów podchodziły już wielokrotnie. Mitsuku czy Uberbot, najpotężniejsi rywale, zajęli kolejno I. i II. miejsce. Mimo takiej konkurencji i braku wcześniejszego doświadczenia w podobnych zawodach, Eva wypadła bardzo dobrze. Oficjalnie możemy już mówić o tym, że nasz chatbot należy do pierwszej dziesiątki „najbardziej ludzkich botów na świecie” 😊

Jak każdy chatbot, także i Eva została oceniona w dwóch kategoriach: overall (ogólnej) i human-like (podobieństwie dialogu do rozmowy z człowiekiem). W kategorii human-like wyprzedziło nas zaledwie 6 innych programów!

Jak rozmawia się z Evą?

chat with EvaPrzygotowując Evę w Stanusch Technologies SA, korzystaliśmy z wieloletniego doświadczenia, jakie zgromadziliśmy podczas przeprowadzania 140 projektów bazujących na sztucznej inteligencji. Chatboty takie jak Eva posiłkują się bazą wiedzy, czasem także łączą się z odpowiednimi systemami pozwalającymi na wyszukiwanie informacji w zewnętrznych źródłach.

Z Evą można porozmawiać w języku angielskim, ponieważ to umożliwia nam prezentowanie projektu także poza Polską. Jeśli masz ochotę na krótszą lub dłuższą rozmowę – zapraszamy już teraz: https://chatwitheva.com/

 

Gotowy na rozmowę z „najbardziej ludzkim stworzonym w Polsce chatbotem”? Zapraszamy tutaj: https://chatwitheva.com/

Źródła i polecane:

  1. Więcej o Nagrodzie Loebnera: https://en.wikipedia.org/wiki/Loebner_Prize