Chatbot wspierany sztuczną inteligencją

Rozwijamy chatboty klasy enterprise

Tworzymy chatboty, które komunikują się jak ludzie. Nasze wdrożenia bazują na nieustannie rozwijanym autorskim silniku, na bieżąco wzbogacanej bazie wiedzy oraz tworzeniu nowych coraz bardziej zaawansowanych konwersacji.

Korzyści, czyli co mogą dla Ciebie zrobić nasze chatboty

Automatyzacja obsługi klienta

Wsparcie komunikacji wewnętrznej firmy

Pomoc w analizowaniu dużych zbiorów danych

Wsparcie dla działań marketingowych

W jakich kanałach działa chatbot?

Nasze chatboty w liczbach

12

Lat doświadczenia

140

Zrealizowanych projektów AI

60 000 000

Przeprowadzonych rozmów

Jak działa chatbot od Stanusch Technologies

Baza wiedzy
Skąd chatbot wie to wszystko?

Baza wiedzy to zbiór artykułów(faktów), dzięki którym chatbot potrafi odpowiadać na pytania zadawane przez użytkowników. W Stanusch Technology do Twojej dyspozycji jest szeroka baza wiedzy ogólnej, zgromadzonej dzięki latomdoświadczeń i wdrożeń u naszych klientów. Baza wiedzy ogólnej to dobry punkt wyjścia do przygotowania chatbota, który naprawdę potrafi rozmawiać, a nie tylko udzielać odpowiedzi na kilka najprostszych pytań.

Customizacja chatbota
Indywidualny charakter

Najważniejszą częścią każdego wdrożenia jest jednak unikatowa baza artykułów(faktów), która dedykowana jest danemu rozwiązaniu. Inteligentne algorytmy uczą się procesu obsługi klienta według standardu obowiązującego w danejfirmie. Podczas wdrożenia chatbot „przyswaja” specjalistyczną wiedzę,niezbędną, aby mógł w przyszłości wesprzeć rozmawiającego z nim użytkownika.Proces „uczenia się” chatbota to często tygodnie pracy programistów i konfiguratorów.

Dobrze przygotowany chatbot potrafi sprawnie korzystać z przygotowanej dla niego bazy wiedzy ogólnej i specjalistycznej (dedykowanej wdrożeniu), a także sprawnie wyszukiwać informacje ze źródeł, do których uzyskał dostęp (np.firmowy CRM).

Porozmawiaj z Evą!
Nasz chatbot naśladujący człowieka

Artykuły (fakty) w bazie wiedzy
Od tekstu do mulimediów

Artykuł w bazie wiedzy może zawierać zróżnicowane wersje odpowiedzi w postacinp. tekstu, głosu, video, zapisu HTML. W wersji HTML dokumenty mogą zawierać zarówno tekst, jak i tabele, grafikę, filmy, a nawet osadzone aplikacje informatyczne. Multimedia to dodatkowa wartość dodana naszego chatbota.

Większość dostępnych na rynku rozwiązań ma bardzo ograniczone możliwości wyświetlania komunikatów w tej formie. Jaka wersja odpowiedzi zostanie użyta przez chatbota? To zależy od konfiguracji systemu, kanału komunikacji i Twoich aktualnych potrzeb.

Powiązanie faktów
Wyszukiwarka semantyczna

Algorytmy uławiające naszym chatbotom udzielanie informacji, są tak przygotowane, by dobierać odpowiedzi jak najlepiej dopasowane do zapytania. W praktyce oznacza to, że chatboty oprócz głównej odpowiedzi, mogą podpowiadać powiązane znaczeniowo, podobne artykuły (fakty).

Wyszukiwarka semantyczna to rozwiązanie dostępne w chatbocie umieszczanym na stronie WWW. Głównym zastosowaniem wyszukiwarki jest sugerowanie użytkownikowi, które treści mogą go jeszcze zainteresować. Przykładowo, pytającemu o to, jak założyć konto w serwisie, można też zaproponować takie materiały jak tutorial, pomoc dla początkującego użytkownika.

Inteligencja chatbota
Rozmowa w kontekście

Uważamy, że najlepsze chatboty to takie, które potrafią słuchać. Nasze chatboty działają nie tylko w oparciu o słowa kluczowe, ale też rozumienie kontekstu. Zaawansowana technologia przekłada się na przejrzystą komunikację.

Chcesz dostać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

Dorota Jóźwiak

OCP Sales Director