luty 19, 2021 Anna Isakow

Konferencja Hiperautomatyzacja vol. III: Radar technologiczny

Już 23 lutego odbędzie się edycja specjalna konferencji Hiperautomatyzacja pod hasłem „Radar Technologiczny”. Podczas spotkania online uczestnikom przedstawione zostaną technologie i narzędzia wspomagające hiperautomatyzację. Stanusch Technologies będzie reprezentował Wojciech Glapa, Business Development Manager.

Konferencję otwiera o 8:45 prof. dr hab. Andrzej Sobczak, pomysłodawca i organizator wydarzenia. Spotkanie podzielone jest na 3 strumienie tematyczne:

  • Chatboty i voiceboty,
  • OCR, LowCode, BPMS,
  • Process Mining i RPA.

Podczas jednodniowego spotkania, które odbywa się w 100% online wystąpi ponad 50 prelegentów z 34 wiodących firm technologicznych dostarczających usługi w zakresie RPA.

Prezentacja Wojciecha Glapy „Ramię w ramię z robotem – omnichannelowa platforma robotyzacji Stanusch Technologies” planowana jest na godz. 14:10 i odbędzie się w strumieniu Chatboty i Voiceboty. Tematyka zagadnienia dotyczyć będzie wdrożeń chatbotów i voicebotów omnichannel.

Dlaczego akurat hiperautomatyzacja?

To już kolejny rok, gdy hiperautomatyzacja przez wiele ośrodków badawczych uznawana jest za jeden z kluczowych trendów technologicznych. W 2020 Gartner uznał go za najważniejszy trend, w 2021 ponownie wymienił wśród kluczowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykułach blogowych:

  1. Trendy technologiczne 2021.
  2. 5 trendów w dziedzinie AI i voice na najbliższą przyszłość.

Dodatkowe informacje o konferencji Hiperautomatyzacja: Radar Technologiczny

Konferencja jest częścią projektu badawczego dotyczącego innowacji cyfrowych w przedsiębiorstwach działających w Polsce. Głównymi odbiorcami wydarzenia są menadżerowie odpowiedzialni za transformację cyfrową w organizacjach.

Konferencja jest bezpłatna, zarówno dla uczestników, jak i dostawców prezentowanych platform. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową organizatora: https://hiperautomatyzacja.pl/rejestracja. Dla zarejestrowanych dostępne będą też nagrania oraz dodatkowe materiały udostępnione przez dostawców.

Szukasz pomysłu na automatyzację komunikacji?
Skontaktuj się z nami!

Dorota Jóźwiak - OCP Sales Director Stanusch Technologies
tel: +48 606 970 340      e-mail: dorota.jozwiak@stanusch.com

, , , , ,