marzec 7, 2022 Anna Isakow

Od Stanusch Technologies S.A. do Sovva S.A.: kilka słów o naszej transformacji

W lutym 2022 Stanusch Technologies oficjalnie staje się Sovva S.A. Proces rebrandingu, przez który przechodzimy obecnie jest efektem głębszych zmian w rozwoju naszej organizacji. Aktualnie, po wielu latach pracy nad innowacjami i technologiami w dziedzinie konwersacyjnej AI, wchodzimy w kolejny etap: silnej koncentracji na business value realizowanych usług. Już dzisiaj pod marką Sovva dostępnych jest wiele produktów usprawniających procesy obsługowe i sprzedażowe dla podmiotów o różnej wielkości i typie działalności. Docelowo powstanie też zupełnie nowy produkt dedykowany dla profesjonalistów, który ma odegrać rolę game changera w branży konwersacyjnej AI. 

Przez 15 lat naszej działalności Stanusch Technologies było firmą silnie zorientowaną na prowadzenie działań w obszarze R&D. Dzięki pracy Laboratorium Badawczo-Rozwojowego powstało wiele innowacyjnych pomysłów, które pozwoliły nam realizować coraz bardziej zaawansowane projekty zintegrowanych i wielokanałowych chatbotów i voicebotów. Ostatnie 3 lata kierowaliśmy nasze wysiłki w stronę przekładania technologicznego umiejętności bezpośrednio na w pełni funkcjonujące produkty dostarczające naszym Klientom oczekiwane business value. Z tym biznesowym know-how wkraczamy na rynek właśnie już jako Sovva S.A.:

Nasze kompetencje w obszarze AI, przetwarzania języka naturalnego czy machine learning wciąż z nami pozostają lecz stanowią już nie core działalności, ale raczej punkt wyjścia do dostarczania oczekiwanych przez rynek produktów i usług o określonym efekcie biznesowym. Dzisiaj z sukcesem kończymy misję, jaka została wyznaczana dla Stanusch Technologies i zaczynamy nowy rozdział pod nazwą Sovva. Teraz już w praktyce korzystamy z tego, co wypracowaliśmy przez ostatnie lata: nowych koncepcji i nowych narzędzi, jakie oddajemy do dyspozycji naszym Klientom. mówi Maciej Węgierek, CEO Sovva S.A. 

Sovva S.A. jest firmą skoncentrowaną na poszerzaniu i rozwoju oferty, która ma jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania profesjonalistów działających w różnych dziedzinach:

Wiemy już, że podążając w obranym kierunku, stajemy się wiodącym dostawcą rozwiązań opartych o NLP i AI dla profesjonalistów z wielu różnych branż: od bankowości przez ochronę zdrowia, aż po administrację i rolnictwo. To właśnie dla tej grupy planujemy uruchomić nowy produkt, który będzie rynkowym game changerem.  – mówi Maciej Węgierek.

Sovva S.A.: nowa strona internetowa

Jeśli chcecie lepiej poznać Sovvę, zapraszamy Was na stronę internetową: Sovva.ai, którą będziemy systematycznie rozwijać. Szukajcie nas też w social media: nasz profil firmowy na Linkedin i fan page na Facebooku również będą funkcjonowały pod nazwą Sovva S.A.

Jednocześnie chcemy poinformować, że nasze chatboty i voiceboty wciąż realizowane są na bazie Platformy Omni-Chatbot a świadczone przez nas usługi będą kontynuowane bez zakłóceń. Platforma wciąż pozostaje też dostępna dla nowych Klientów.