luty 22, 2021 Anna Isakow

Złota Słuchawka: najważniejsza nagroda branży call center z jurorem ze Stanusch Technologies

W tym roku po raz pierwszy przyznawaniu nagród Złotej Słuchawki towarzyszyć będzie Stanusch Technologies. W konkursowym Jury zasiądzie Wojciech Glapa, Business Development Manager Stanusch Technologies. Do konkursu branży call center można zgłosić się już dzisiaj a Gala rozdania nagród planowana jest na czerwiec 2021.

Złota słuchawka: o konkursie i nagrodach

Złota Słuchawka to prestiżowa nagroda przyznawana przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB m.in. najlepszym zespołom call center, menadżerom, zastosowanym technologiom a także wiodącym pracodawcom CC. Celem konkursu jest promocja najlepszych praktyk branżowych. Nagrody w postaci Złotych Słuchawek przyznawane są przez konkursowe Jury, do którego co roku zapraszani są eksperci świata call center. Jednym z nich jest Wojciech Glapa, nasz Business Development Manager.

Długa tradycja Złotej Słuchawki

Nagroda Złota Słuchawka jest już przyznawana od lat 90-tych. Najpierw w ramach konkursu Marketingu Bezpośredniego Boomerang, następnie Golden Arrow, a jeszcze później w konkursie Telemarketer Roku jako nagroda specjalna. Od 2016 Złota Słuchawka i Telemarketer Roku stały się niezależne.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w konkursie SMB to oprócz promowania dobrych praktyk rynkowych również inne wymierne korzyści, zarówno dla firm, jak i pracowników. Przedsiębiorstwom pomaga budować pozytywny wizerunek w oczach potencjalnych klientów, pracownikom umożliwia rozwój zawodowy. Prestiżowe tytuły Najlepszy Team Leader, Najlepszy Zespół CC, Najlepszy zespół wspierający CC potwierdzane są certyfikatem. Dodatkowo, uczestnicy konkursu mają też bezpłatny wstęp na Galę oraz dostęp do szkoleń na preferencyjnych warunkach.

Przyjmowanie zgłoszeń w I turze trwa do 5 marca, zgłoszenia w II turze trwają od 8 do 12 marca. Zgłoszenia przyjmowane są pod linkiem: https://zlotasluchawka.pl/zglos-projekt-edycja-2021/

Od 4 do 21 maja będą odbywać się obrady Jury.

Tegoroczna gala rozdania nagród Złotej Słuchawki

Co roku nagrody rozdawane są podczas uroczystej Gali, która jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży contact center. W tym roku rozdanie nagród Złotej Słuchawki odbędzie się w czerwcu.

O organizatorze

polskie stowarzyszenie marketingu bezpośredniego SMB

Organizatorem „Złotej Słuchawki” jest Polskie Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego (SMB). Stowarzyszenie non-profit zrzesza firmy zainteresowanie wspólnym kształtowaniem rynku i działalnością edukacyjną. SMB oprócz konferencji (w tym także Forum Marketingu Zintegrowanego) i konkursów organizuje także szkolenia i badania rynkowe wraz z Kantar Polska.

 

 

Szukasz pomysłu na automatyzację komunikacji?
Skontaktuj się z nami!

Dorota Jóźwiak - OCP Sales Director Stanusch Technologies
tel: +48 606 970 340      e-mail: dorota.jozwiak@stanusch.com

,